Betsafe kasiino lojaalsusklubi

Mängi kohe
betsafe online kasiino boonus
Preemia iga kuu! Aktiivne mäng = puhas raha

BETSAFE KASIINO LOJAALSUSKLUBI

Betsafe’i kasiinos mängides teenib mängija iga tehtud panusega punkte. Vastavalt ühe kalendrikuu jooksul teenitud punktidele kasiinos paigutub mängija kasiino lojaalsusklubi lojaalsusredelile. Lojaalsusprogrammil on kuus taset: pronks, hõbe, kuld, plaatina, teemant ja kuninglik teemant.

Vastavalt lojaalsustasemele ja ühe kuu jooksul kogutud punktide arvule arvutatakse iga kuu alguses mängija preemiapunktid, mida saab vahetada raha vastu või kasutada mängimiseks kasiinos, spordiennustuses või pokkeris.

  • minimaalne preemiapunktide arv, mida saab rahaks vahetada, on 100
  • minimaalne summa, mida on võimalik rahaks vahetada, on 0.2 €.

Tasub tähele panna, et erinevad kasiinomängud annavad erineva arvu punkte. Näiteks mänguautomaatides panustatud 100 euro eest saab mängija 10 punkti, kuid ruletis või baccarat’s panustatud 100 euro eest saab 1 punkti.

MÄNGU TÜÜP OSA
Mänguautomaadid, videomänguautomaadid, loteriimängud ja muud mängud 100%
Caribbean Stud Pokker 50%
Texas Hold’em Pokker 20%
Rulett (kõik tüübid), bakaraa (kõik tüübid), Punto Banco, Oasise pokker 10%
Blackjack (kõik tüübid), Pontoon, Jacks or Better, videopokker (kõik tüübid) 5%
Live Kasiino mängud 0%

Lojaalsusprogramm töötab hästi mängijate jaoks, kes mängivad kasiinos suurte summade peale ja sageli. Nii toimides koguneb ühe kuu jooksul suur hulk mängijapunkte, mängija saavutab kõrge taseme lojaalsusprogrammis ning mängijapunktide ning lojaalsustaseme kordaja korrutis tagab mängijale soliidse lojaalsuspreemia. See ei tähenda aga kindlasti, et lojaalsuspreemiat tuleks vaadelda kui eesmärki omaette.

Näide, kuidas lojaalsusklubi toimib: mängija panustab ühe päeva jooksul mänguautomaatides 100 € eest ja teenib 10 mängijapunkti. 31 kalendripäeva jooksul iga päev 100 € peale panustades teenib mängija 310 mängijapunkti ning panustab 3100 € enda raha. Nii toimides saavutab mängija lojaalsusprogrammis Plaatina-taseme, kogub 12 400 preemiapunkti ning saab 24.8 € pärisraha. 3100 € enda raha peale kasiinos panustades võidab mängija teoreetiliselt tagasi olenevalt mänguautomaadist 90-95%, kuid reaalsuses jäävad enamik mängijaid miinusesse.

KOKKUVÕTE

Lojaalsusprogrammi tuleks suhtuda kui võimalusse ebaõnne korral saada väike osa panustatud rahast tagasi, mitte eesmärki omaette. See, kas suurte summade peale panustamine ja riski võtmine ennast lõppkokkuvõttes ära tasub, sõltub peamiselt õnnest ning on iga mängija otsustada, kas ollakse valmis seda riski võtma. Lojaalsusprogramm on nagu väike kasiinopoolne garantiitagatis suurte panuste peale mängijatele, et kui ka lõppkokkuvõttes jäädakse miinusesse, siis vähemalt saab läbimängitud raha eest pisku tagasi.