Chanz online kasiino tervitus

 • Tasuta spinnide võidud on läbimängunõueteta
 • Tasuta spinne jagatakse populaarsetes mängudes
 • Tasuta spinne saab koguni nelja esimese sissemaksega
Mängi kohe
chanz online kasiino boonus kampaania
100 € ja 300 spinni Chanz tervitab!

CHANZ ONLINE KASIINO

Chanz online-kasiino pakub oma uutele kasutajatele neljaosalist „Teretulemast“ paketti. Selles paketis sisaldub neli komplekti tasuta spinne (kokku 300 spinni) ja 100 eurot sissemakseboonust. Meie kaudu liitudes saate aga parema pakkumise!

KAMPAANIA TINGIMUSED

 • Tavatingimustel esimese sissemakseboonuse saamiseks tuleb deposiidi tegemisel sisestada kood CHANZ1. Seda koodi kasutades kahekordistatakse teie sissemakse kuni 100 euro ulatuses – kui teete suurema sissemakse, teenite samuti 100 eurot boonust. Minimaalne sissemakse, mille eest boonust antakse, on 10 eurot. Lisaks sissemakseboonusele teenite esimese deposiidiga ka 50 tasuta spinni slotimängus Aloha. Kui aga liitute kasiinokuningas.ee kaudu, teenite esimese boonusega 55 tasuta spinni uues ja põnevas mängus Golden Pyramid. Lisaks jääb muidugi kehtima ka tavapärane 100-eurone sissemakseboonus. Selle suurepärase komplekti saamiseks sisestage esimese sissemakse tegemisel boonuskood GOLDEN. 
 • Teise sissemakse tegemisel tuleb boonuse saamiseks sisestada kood CHANZ2. Teise sissemakse puhul saate preemiaks 50 tasuta spinni mängus Esqueleto Explosivo. Tasuta spinnide saamiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt 10 eurot.
 • Kolmanda sissemaksega saate kingituseks 50 tasuta mängukorda slotimängus The Rift eeldusel, et teie sissemakse suurus on vähemalt 10 eurot ja sissemakse tegemisel kasutate koodi CHANZ3
 • Neljanda ja viimase tervituskingitusena antakse teile koguni 150 tasuta spinni ülipopulaarses slotimängus Starburst. Tasuta spinnide saamiseks peate tegema vähemalt 20-eurose sissemakse ja kasutama selle tegemisel koodi CHANZ4.

Kui rahalisele boonusele kehtivad 35x läbimängunõuded, siis tasuta spinnidest saadud võidud on pärisraha ja neid läbi mängima ei pea. Küll aga peate selleks, et tasuta spinne kasutada, oma sissemakse üks kord läbi mängima.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

+ Kasiinokuningas.ee kaudu liitudes saate rohkem põnevaid tasuta spinne – tervelt 55 tasuta spinni uues slotimängus Golden Pyramid.

+ Läbimängunõuded on sularahaboonusele üsna keskmised ja tasuta spinnidel puuduvad sootuks.

+ Tasuta spinne jagatakse populaarsetes ja magusate peavõitudega slotimängudes

+ Iga sissemaksega kaasnevad tasuta spinnid erinevas mängus ja tänu sellele saab tasuta proovida nelja erinevat mängu

–  Varasemaga võrreldes on rahaliste boonuste suurus oluliselt väiksem

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

Chanzi uuendatud tervituspaketi numbrid võivad esmapilgul küll varasemast veidi kahvatumad tunduda, aga seda mõju leevendab olulisel asjaolu, et kõik kampaanias jagatavad tasuta spinnid on läbimängunõueteta – kui nendega ükskõik millise võidu teenite, võite selle kohe välja võtta. Rahalise boonuse läbimängunõuded on üsna keskmised. Seega – kuigi boonuse kogusumma on varasemaga võrreldes langenud, on kõiki lisatingimusi arvesse võttes meie meelest uus tervitusboonus mängijatele oluliselt sõbralikum kui varasem.

KLIENDITUGI

Enne mängima asumist täpsustage kindlasti kõik segadust tekitavad aspektid Chanzi klienditoe abil üle. Klienditugi vastab küsimustele aadressil [email protected] või live-vestluse teel.

Kampaania andmed
 • Kasiinokuningas.ee kaudu liitudes saate rohkem spinne ja põnevama mänguelamuse
 • Kokku saate võtta 100€ boonust ja 305 tasuta mängukorda
 • Chanzi tervitusboonus koosneb neljast osast
 • Tasuta spinnidel läbimängunõudeid pole
 • Rahaline boonus tuleb 35x läbi mängida