Õnnelik esmaspäev

  • Pakkumine kehtib igal nädalal
  • Boonuse taotlemine on lihtne
  • Boonust saavad nii uued kui vanad mängijad
Mängi kohe
GrandX online-kasiino
80% kuni 200€! GrandX-is igal esmaspäeval!

GrandX online-kasiinos kehtib on igal esmaspäeval “õnneliku esmaspäeva” taaslaadimisboonus. Selle pakkumise raames saate iga nädala esmaspäeval oma päeva esimesele sissemaksele boonust. Esmaspäevase boonuse määr on 80% sissemaksest (aga mitte rohkem kui 200 eurot). Boonusele kehtivad, nagu ikka, läbimängunõuded, mis on GrandX online-kasiinos keskmisest pisut suuremad (saadud boonus tuleb 40 korda läbi mängida). Selleks, et täpselt teada saada, kuidas GrandX online-kasiino abiga oma esmaspäeva rõõmsamaks muuta, lugege see ülevaade lõpuni.

KAMPAANIA TINGIMUSED

  • “Õnneliku esmaspäeva“ pakkumist saate kasutada iga nädala esmaspäeval päeva esimese sissemaksega. Boonuse saamiseks tuleb sissemakse tegemisel teha “linnuke” vastavasse kastikesse.
  • Boonuse suurus on 80% sissemakstud summast. See tähendab, et kui maksate sisse näiteks 100 eurot, saate 80 eurot boonusraha. Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse.
  • Maksimaalselt antakse teile igal esmaspäeval 200 eurot boonust (selleks, et saada boonust 200 eurot, peate sisse maksma vähemalt 250 eurot). Kui teie tehtud sissemakse on 250 eurost suurem, saate samuti 200 eurot boonusraha.
  • Nagu sissejuhatuses juba öeldud, on GrandX online-kasiino Õnneliku Esmaspäeva boonusega kaasnevad läbimängunõuded keskmisest veidi kõrgemad – 40-kordsed. Lisaks kehtib GrandX-is ka tingimus, et alguss panustate oma raha ja alles seejärel boonusraha. Kui aga peaks juhtuma, et saate oma raha panustades mõne suurema võidu, on teil alati õigus boonuse kasutamine katkestada ja oma raha koos teenitud võidusummaga välja võtta.
  • Pidage meeles, et läbimängutingimuste täitmisel ei lähe arvesse panused, mis on suuremad kui 5 eurot. See piirang kehtib pokkeris ühe ante kohta ning slotimängudes ja ruletis ühe keerutuse kohta.
  • Lisaks ei saa läbimängutingimusi täita ka GrandX online-kasiino mängudes Royal, Real Roulette ja Blackjack ning kõik keno-mängudes tehtud panused korrutatakse läbimängutingimuste arvestuses läbi koefitsiendiga 0,1 ja videopokkeri panused koefitsiendiga 0,2.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

+ Pakkumine kehtib igal nädalal

+ Pakkumise kasutamine on lihtne – tuleb lihtsalt sissemakse tegemisel vastava kastikese sisse linnuke teha

– Läbimängunõuded on keskmisest kõrgemad

– Läbimängunõuete täitmisel kehtivad piirangud mängudele, millega kohustust täita saab.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

GrandX on hetke seisuga ainuke Eesti online-kasiino, mis pakub oma mängijatele kahte püsivat taaslaadimisboonust – Õnnelik Esmaspäev ja Rahakas Reede. Boonuspakkumised kehtivad igal nädalal. Boonuspakkumise väärtust vähendavad natuke pakkumisega kaasnevad kõrged läbimängunõuded – saadud boonusraha tuleb enne väljamakse tegemist 40 korda läbi panustada.

KLIENDITUGI

Enne, kui teete sissemakse, küsige kindlasti kõik lisaküsimused GrandX online-kasiino klienditoelt. GrandX vastab teie küsimustele elava vestluse vormis või e-posti teel E – R 10:00 – 23:00 ja L – P 12:00 – 21:00.

Live-vestlus: jah

E-post: [email protected]