Kingswini tervitus

 • Kingswini boonuskampaania on mitmeosaline ja pakub kasutajatele kasiino tundma õppimiseks küllaltki rikkalikus koguses rahalisi lisavahendeid.
 • Kampaanias pakutav boonusraha summa on Eesti online-kasiinodest suurim
Mängi kohe
Kingswin online kasiino tervitus boonus
555€ boonust Kingswin tervitab!

Kingswin online-kasiinos saavad uued mängijad esmalt 5 eurot lihtsalt konto avamise eest ja hiljem ka esimese viie sissemaksega kokku kuni 555 eurot boonust.

KAMPAANIA TINGIMUSED

 • Selleks, et teenida Kingswini tervituskampaanias ettenähtud boonuseid, peab iga kampaania käigus tehtud sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot.
 • Esimesed 5 euro väärtuses tasuta spinnid saate oma kontole automaatselt pärast registreerumist. Tasuta spinnidega teenitud võitudest on lubatud välja kanda maksimaalselt 50 eurot. Tasuta spinnide kasutamiseks on aega kolm päeva.
 • Kampaania käigus oma mängukontole saadud boonusraha peate läbi panustama 40-kordselt.
 • Tervitusboonuse paketis olevate sissemakseboonuste teenimiseks peab igakordse sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot.
 • Boonuste läbimängimisel ei lähe arvesse järgnevatel slotimängudel tehtud panused: Aliens, Mega Moolah, Dead or Alive, Ragnarok, Pocket Dice, Lucky Angler, Eggomatic, Big Bang, The Dark Knight, Peek-A-Boo, Tomb Raider, The Dark Knight Rises, Forsaken Kingdom, Scrooge, Secret of the Stones, Champion of the Track, Robin Hood, Tomb Raider 2, Castle Builder, Ninja, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Devil’s Delight, The Wish Master ja Jackpot.
 • Bloodsuckers, Bloodsuckers touch, Kings of Chicago, Simsalabim, Zombies, Jack Hammer 2, Jack Hammer 2 touch, Demolition Squad, Steam Tower, Reel Rush, Reel Rush touch, Muse: Wild Inspiration, Victorious, Victorious touch, Ghost Pirates, Johnny the Octopus ja Mega Gems mängudel on panustamisnõuete täitmisel 50% osakaal. Jackpot 6000, Mega Joker, Gypsy Rose, Good Girl Bad Girl and Safari mängudel on panustamisnõuete täitmisel 75% osakaal.
 • Boonuspakkumise aktiveerimise järel panustate esmalt oma rahaga ja alles seejärel boonusrahaga. Soovi korral on teil võimalik boonuspakkumises osalemine katkestada – sel juhul kaotate nii boonusraha kui ka sellega teenitud võidud.
 • Slotimängudes (v.a välistatud ja klassikalised slotid, mis on väljatoodud allpool) tehtud panuste osakaal on läbimängutingimuste kontekstis 100%, lauamängudes ja videopokkeris tehtud panuseid arvestatakse 10% ulatuses (live mängudes tehtud panuseid boonuste läbimängimisel ei arvestata).
 • Kingswini tervitusboonuse raames on teil võimalik teenida järgmisi preemiaid:
 1. sissemakse kahekordistatakse kuni 100 euro ulatuses. Sissemakse ühekordse läbimängimise järel saad lisaks ka 50 tasuta spinni Slotfather 2 mängus
 2. sissemaksele saab juurde 50% boonust (kuni 50 eurot)
 3. sissemaksega saad boonust 25% (kuni 250 EUR)
 4. sissemakse koguni kolmekordistatakse (boonuse kogusumma on siiski vaid kuni 55 EUR)
 5. sissemakse boonus on jälle 100% ning lisaks saad ka 25 tasuta mängukorda.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

 • Kingswini boonuskampaania on mitmeosaline ja pakub kasutajatele kasiino tundma õppimiseks küllaltki rikkalikus koguses rahalisi lisavahendeid.
 • Kampaania läbimängutingimused on üsna krõbedad ja osades mängudes tehtud panuseid arvestatakse sealjuures vähendava koefitsiendiga ja mõned mängud ei lähe läbimängimisel üldse arvesse.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

Kingswin pakub oma kasutajatele viieosalist tervitusboonust, mis esmapilgul paistab küllaltki lahke. Meie arvamust kampaaniast muudavad aga veidi negatiivsemaks suhteliselt kõrged läbimängunõuded ja asjaolu, et paljude mängude puhul rakendatakse ka panuste väärtuseid vähendavaid koefitsiente.

KLIENDITUGI

Enne, kui teete oma esimese sissemakse, täpsustage kõigi arusaamatuks jäänud kampaaniatingimuste punktide sisu Kingswini klienditoelt. Ingliskeelne klienditugi on Kingswini saidil elava vestluse vormis pidevalt kättesaadavlive-vestluse vormis ööpäevaringselt kättesaadav, eestikeelse klienditoe poole pöördumiseks tuleb täita kodulehel olev kontaktivorm või saate e-kiri aadressil [email protected] Telefoni teel Kingswin kasutajatoe teenust ei paku.

Võta boonus