Kolmapäev on boonuse päev!

 • Boonust saate võtta igal nädalal
 • Boonus kehtib nii uutele kui vanadele mängijatele
 • Tasuta spinnidega saadud võitudel pole läbimängunõudeid
Mängi kohe
online kasiino boonus
Iga nädal 10€ ja 10 spinni! Murdke nädala selgroog OlyBetis!

OLYBET ONLINE KASIINO

Murdke nüüd nädala selgroog OlyBet online kasiino abil! 8. novembrist kehtib OlyBet online kasiinos taas vana hea Kolmapäevaboonus. Kolmapäevaboonus on iganädalane taaslaadimisboonus, mida OlyBet online kasiino vanas versioonis pikka aega pakuti, aga mis online kasiino uuendatud versioonis seni saadaval polnud. Boonuse suurus ja tingimused pole varasemaga võrreldes oluliselt muutunud.

KAMPAANIA TINGIMUSED

 • Kolmapäevaboonus kehtib, nagu nimigi vihjab, igal kolmapäeval südaööst südaööni.
 • Kampaanias osalemiseks peate esmalt oma kontole sisse logima ja avama Kolmapäevaboonuse kampaania lehe. Selleks, et teie sissemakse läheks arvesse ja te selle eest boonust saaksite, tuleb enne sissemakse tegemist vajutada kampaania lehel olevat punast nuppu Osale.
 • Boonuse saamiseks tuleb teha täpselt 10-eurone sissemakse. Selle tulemusel jõuab mängija kontole 20 eurot, mis loetakse kogu ulatuses boonusrahaks ja tuleb 35x läbi mängida. Boonusraha tuleb läbi mängida hiljemalt reede südaööks.
 • Boonusraha vabastamiseks pole lubatud teha 1 eurost suuremaid panuseid. Lisaks toob OlyBet online kasiino oma kampaanialehel eraldi välja selle, et kõik mängijad, kelle puhul tuvastatakse, et nad tegelevad ainult boonuste jahtimisega, võivad boonuse saamise õigusest ilma jääda.
 • Lisaks rahalisele boonusele on Kolmapäevaboonuse kampaanias võimalik teenida ka 10 tasuta spinni põnevas slotimängus Joker Pro. Selleks pole vaja teha midagi keerulist – 10 tasuta spinni teenivad kõik mängijad, kes on Kolmapäevaboonuse läbimängunõuded reede hommikuks täitnud.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

+ Boonus kehtib igal nädalal

+ Boonust saavad kasutada nii uued kui vanad OlyBet online kasiino mängijad

+ Tasuta spinnidega saadud võitudel läbimängunõudeid pole

– Boonus on suhteliselt väike

– Boonusraha läbimängimiseks on aega vaid kolm päeva

– Selleks, et teenida reedeseid tasuta spinne tuleb läbimängunõuded täita väga kiiresti – juba reede hommikuks

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

Kasiinokuningale meeldivad iganädalased boonuspakkumised, mis kehtivad kõigile online kasiino mängijatele. Eesti online kasiinodes neid seni kahjuks veel väga palju pole. OlyBet online kasiino Kolmapäevaboonuse puhul igatseksime aga veidi suuremat boonuse numbrit.

KLIENDITUGI

Kindlasti tasub ka selle kampaania puhul iga pisimgi segaseks jäänud asjaolu OlyBeti klienditoe abil endale lõpuni selgeks teha enne kui teete kampaaniaga seotud sissemakse. Kui teil on küsimusi, mis jäid selle ülevaate lugemise järel vastuseta, esitage need kohe täna OlyBet online kasiino klienditoele. OlyBet online kasiino klienditugi töötab iga päev kell 8.00-2.00 ja vastab kasutajate küsimustele eesti, läti, vene või inglise keeles elava vestluse vormis ja meiliaadressil support @olybet.com.

Kampaania andmed
 • Boonusrahale kehtib 35x läbimängunõue, mis tuleb täita reede südaööks
 • Tasuta spinnide saamiseks tuleb läbimängunõue täita reede hommikuks
 • Boonusraha saab kasutada ainult kasiino ja mängude sektsioonis