Optibet kasiino uus tervitus

  • Optibeti tervitusboonsega saate teenida kuni 1000€ boonust
  • Lisaks loositakse boonuse kasutajate vahel välja iPhone X
  • Boonus on kolmeosaline ja kasutada võite sellest täpselt niipalju osi, kui soovite
Mängi kohe
optibet online kasiino boonus
Uus ja uhke tervitusboonus! Kolmeosaline boonus kokku 1000€

OPTIBET ONLINE-KASIINO

Optibet online-kasiinos  on nüüd uus kolmeosaline ja hetkel Eesti online kasiinode seas väärtuselt ülekaalukalt suurim tervitusboonus. Kõigil uutel Optibet online kasiino kasutajatel on võimalik saada kolme esimese sissemaksega 1000 eurot boonusraha ja lisaks saab üks mängija endale ka uue iPhone X nutitelefoni.

KAMPAANIA TINGIMUSED

  • Optibet online kasiino uue tervitusboonuse pakkumisega on kõigil kasutajatel võimalik saada kolmes osas kokku 1000 eurot boonusraha – esimese sissemaksega kuni 500 eurot, teise sissemaksega kuni 300 eurot ja kolmanda sissemaksega kuni 200 eurot.
  • Esimese sissemakse saate kuni 500 euro ulatuses kahekordistada, kui sisestate sissemakse sooritamisel vastavasse lahtrisse boonuskoodi OPTIBET1. Boonuse saamiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot.
  • Teise sissemakse saate kahekordistada kuni 300 euro ulatuses. Boonuse saamiseks tuleb sissemakse tegemisel kasutada koodi OPTIBET2.
  • Kolmanda sissemakse tegemisel saate boonust poole sissemakse väärtuses. Boonuse saamiseks tuleb sisestada boonuskood OPTIBET3. Maksimaalne boonuse suurus on kuni 200 eurot.
  • Kõik mängijad, kes kasutavad uue tervitusboonuse kõik kolm osa ära 2017. aasta novembrikuu jooksul, osalevad lisaks ka iPhoneX nutitelefoni loosimisel. Auhinnaloos toimub järgmise aasta 5. jaanuaril.
  • Optibet online kasiino uus tervitusboonuse pakkumine kehtib esialgse info kohaselt 2017. aasta lõpuni.
  • Selle boonuspakkumise kasutamisel teenitud boonusraha tuleb enne väljamakse tegemist 40 korda Optibet online kasiino slotimängudes läbi mängida. Läbimängutingimused tuleb täita 7 päeva jooksul alates sissemakse tegemisest ja tingimuste täitmisel ei tohi teha 10 eurost suuremaid panuseid. Kui te 7 päeva jooksul läbimängunõuet täita ei suuda, eemaldatakse teie kontolt nii boonusraha kui ka kõik boonusraha kasutades teenitud võidud.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

+ Boonuse rahaline väärtus on võimas – kolme sissemaksega saate teenida kuni 1000 eurot boonust.

+ Lisaks rahale on võimalik võita ka uus iPhone X

–  Läbimängutingimusi saab täita ainult slotimängudes

– Läbimängutingimused on veidi keskmisest kõrgemad ja nende täitmiseks on suhteliselt vähe aega.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

Optibet online kasiino uue tervitusboonuse rahaline väärtus on muljetavaldav. 1000-eurost boonust ei paku mitte ükski teine Eesti online kasiino. Veel ahavaltemaks muudab selle boonuspakkumise ühele aktiivsele kasutajale kingitav mobiiltelefon. Kahjuks on aga Optibeti online kasiino boonuse läbimängutingimused endiselt keskmisest kõrgemad ehk 40-kordsed ja neid saab endiselt täita ainult slotimängudes.

KLIENDITUGI

Enne boonusega seotud sissemaksete teostamist küsige kõik kampaaniaga seoses tekkinud küsimused üle Optibeti klienditoelt. Optibeti tööaeg on küll küllaltki lühike (ainult tööpäeviti kell 9-18), aga loodetavasti siiski leiate endale sobiva aja.

Klienditoe andmed:
Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00

Kui soovite kohe mänguga alustada, klõpsake nuppu Mängi kohe. Kindlasti soovitame lugeda ka meie teisi ülevaateid ja boonuspakkumiste uudiseid.