Kasiinokuningas.ee peab oma kasutajate privaatsust ja andmete kaitstust väga tähtsaks. Kuigi meie jaoks on ka kasutajate kohta statistika ja info kogumine väga olulised, soovime seda teha nii, et me ei rikuks Teie privaatsust ega seaks ohtu meile usaldatud andmete turvalisust. Käesolevad privaatsustingimused kirjeldavad viise, kuidas Kasiinokuningas.ee oma saidi kasutajatelt andmeid kogub ja seda, mida nende andmetega tehakse ning kuidas neid hoitakse.

Kasiinokuningas.ee saidi külastamisel kinnitate, et siin kirjeldatud privaatsustingimused on Teile aktsepteeritavad ja nõustute, et võime Teilt kogutud andmeid kasutada sellel lehel kirjeldatud viisil. Kui Te ei nõustu siin kirjeldatud tingimustega, peaksite saidi kasutamise lõpetama. Kasiinokuningas.ee jätab endale õiguse siin kirjeldatud privaatsustingimusi igal ajal muuta.

Kasutame oma saidil “küpsiseid”. Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse saidi kasutaja seadme kõvakettale. Küpsis sisaldab teavet selle kohta, milliseid saidi osi kasutaja meie saidi külastamisel kõige sagedamini vaatab. Küpsiste kasutus on väga levinud ja peamiselt kasutatakse neid selleks, et kasutaja brauser suudaks salvestada saidi lehtede kohta teatud andmeid ja lehti taaskülastamisel kiiremini laadida. Kasiinokuningas.ee ei kasuta Teie arvutisse salvestatud küpsiseid kunagi ühelgi teisel eesmärgil.

Milliseid küpsiseid meie saidil kasutatakse?

Kasutame oma saidil sessiooniküpsiseid, püsiküpsiseid, loaküpsiseid, analüüsiküpsiseid või kolmanda osapoole küpsiseid.

Sessiooniküpsised luuakse, kui avate meie saidi, ja kustutatakse, kui lahkute saidilt ja sulgete brauseri. Püsiküpsised jäävad Teie arvutisse alles kuni nende aegumiseni või kuni Te need kustutate. Nende abil saab meie sait kätte info, mis võimaldab saiti Teile kiiremini laadida. Selguse huvides kinnitame, et meil puudub ligipääs infole, mis sisaldub mõnel teisel saidil Teie arvutisse salvestatud küpsistes ja ka meie küpsistes sisalduvat infot ei saa ükski teine sait kätte.

Kuidas kustutada salvestatud küpsiseid või keelata küpsiste salvestamist?

Meie saiti kasutades saate valida, kas soovite küpsiseid salvestada või mitte. Enamik veebibrausereid salvestab vaikimisi küpsised automaatselt, aga kasutajatel on võimalus brauseri turvasätteid muuta ja küpsiste salvestamine keelata.

Teie sisestatud kontaktandmeid kasutab Kasiinokuningas.ee aeg-ajalt selleks, et saata teavet meie saidi või Eesti online kasiinode aktiivsete pakkumiste kohta vastavalt Teie tellimusele.

Kõigil meie uudiskirja tellinud kasutajatel on igal ajal õigus uudiskirja saamisest loobuda. Igast teile saadetud e-kirjast leiate ka juhised, kuidas seda teha.

Millist saidi kasutamisega seotud teavet me kogume?

Meie saiti külastades nõustute, et salvestame Teie kohta infot selle kohta, millseid meie saidi osi külastate. Samuti võime salvestada andmeid, mille olete vabatahtlikult (näiteks uudiskirjaga liitumiseks) sisestanud.

Statistilise analüüsi jaoks võime koguda ka andmeid meie saiti külastanud kasutajate arvutite IP-aadressidest. Teie arvuti IP-aadress on number, mis identifitseerib Teie seadme Internetis ja on igal seadmel unikaalne. IP-aadressi alusel saab tuvastada ka näiteks arvuti asukohariigi ja -linna.

Kuidas kasutame kogutud andmeid ja salvestatud küpsiseid?

Teie kohta salvestatud andmeid kasutame vaid selleks, et pakkuda Teile parimat võimalikku teenust ja muuta Kasiinokuningas.ee saidi külastamine mugavamaks.

Me ei edasta Teie esitatud andmeid ühelegi teisele ettevõttele, kui Te pole andnud selleks selgesõnalist nõusolekut.

Kui oled meilt eelnevalt teenuseid tellinud, võime edastada Sulle ka teavet sarnaste teenuste kohta, mille vastu Sul huvi võib olla.

Millisel juhul avaldame Teie andmeid kolmandatele osapooltele?

Reeglina ei avalda me Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta. Kolmel juhul võime seda aga siiski teha:

  1. Seadusega ettenähtud korras (nt kohtu korralduste alusel)
  2. Kui otsustame oma saidi maha müüa
  3. Kui andmete avalikustamine on vajalik, et ennetada pettuseid või muud laadi kuritegelikke toiminguid.

Ka teil endal on oluline roll

Oma andmete kaitstuse tagamiseks saate ka ise palju ära teha. Ärge kunagi sisestage tundlikke andmeid (ehk andmeid, mille avalikuks saamist te ei soovi) väljadele, mille sisu on avalik. Samuti on turvalisuse tagamiseks oluline jälgida, et kogu Teie arvutis sisalduv tarkvara (aga eriti oleks värskendatud.

Tingimuste muutmine

Võime ülalkirjeldatud tingimusi aeg-ajalt muuta. Seetõttu soovitame seda lehte regulaarselt uuesti külastada.

Kontakt

Kui Teil tekkis meie saidi privaatsustingimuste kohta küsimusi või soovite mõnda aspekti täpsustada, võtke palun meiega ühendust meie saidil oleva kontaktivormi kaudu või meiliaadressil [email protected]