Betsafe online-kasiino

Betsafe online-kasiino ülevaade

Sait

www.betsafe.ee

Omanik

Triogames OÜ

Asutatud

2004

 • Suur mängude valik
 • Suur valik erinevate mängude mängulaudu ja mänguautomaate
 • Kolmes keeles pakutav live-klienditugi
 • Uutele mängijatele on loodud mitmekülgne boonuspakett
 • Pikad väljamaksete töötlemise ajad
 • Puudub võimalus mänge lemmikutsesse lisada
Sertifitseeritud

Betsafe online-kasiino alustas oma tegevust Eestis 2004. aastal ja kuni käesoleva aasta alguseni tegutseti Triobeti nime all. Uue nime ja kaubamärgiga kaasnesid loomulikult ka mitmed uued kampaaniad ja senisest mõnevõrra suurem mänguvalik.

Betsafe-i kasiino mänguvalikusse kuuluvad laua- ja slotimängud, elava diileriga mängud ning lisaks kasiinomängudele ka pokker, spordiennustus ja lotolaadsed livebet-mängud. Suurim Betsafe’i kaubamärgiga liitumisega kaasnenud muutus oligi viimasena nimetatud livebet-mängude lisandumine. Sellest, missuguseid mänge erinevate mänguliikide all leida võib, lugege lähemalt lõigust „Mängud ja tarkvara“.

Virtuaalsed mängud

Betsafe’i slotimängude lehelt leiate mitusada põnevat slotimängu sellistelt maailma tasemel mängutootjatelt, nagu Microgaming, Ongame, NetEnt, Evolution Gaming, Play'n GO, Thunderkick, Pragmatic Play, Red Tiger Gaming jt. Slotimänge saab sorteerida tähestiku järgi, otsida nime järgi ja/või filtreerida välja ainult kasvava jackpotiga mängud (neid on saidil 30 ringis).

Lauamängude kategoorias on umbes 30 erinevat virtuaalset kasiino lauamängu, siit leiate nii Blackjacki, ruleti, õnneratta, erinevad pokkeri variandid, bakaraad, pontooni kui ka Crapsi.

Live-mängud

Live-kasiino rubriigist leiate Netenti ja EVolution Gamingu tarkvaral tuginevad elava diileriga lauamängud. Siin saate valida Blackjacki, bakaraad, ruleti ja veel mõne populaarse lauamängu vahel. Lubatud panusevahemik on väga lai – 10 sendist 80000 euroni ehk mänguvõimalusi on piisavalt nii pühapäevamängija kui ka tõeliste high-rollerite jaoks.

Betsafe’i kõige uuemas osas, live-mängude lehel saab mängida erinevaid elava diileriga mänge - arvloteriisid, täringumänge, keerutada õnneratast ja panustada bakaraa või pokkeri tulemustele.

Mobiilikasiino

Betsafe'i mobiilne veebileht toimib tõrgeteta ja on funktsionaalsuselt peaaegu identne nende tavalise online-kasiinoga. Mobiilsel saidil saab nii spordiennustuses, kasiinomängudes kui ka pokkeris teha kõike sedasama, mida võimaldab tavaline online-kasiino.

Mobiilsest kasiinost leiate absoluutselt kõik klassikalised slotimängud, mida saate mängida ka tavalises online-kasiinos. Mobiilikasiinos saate loomulikult mängida ka nii live-kasiino mänge kui ka pokkerit.

Kasutajatugi

Betsafe’is pakutakse kasutajatele kliendituge nii e-maili kui ka elava vestluse vormis. Klienditoe tööaja pikkus on Eesti kontekstis suhteliselt keskmine aga mängija seisukohalt võiks klienditugi siiski veidi kauem töötada Klienditugi on avatud tööpäeviti kell 10:00-23:00 ja nädalavahetustel kell 12:00-21:00. Klienditoe poole saab pöörduda elava vestluse vormis, telefonil 800 0100 511 või e-posti aadressil [email protected].

Klienditugi vastab küsimustele reeglina suhteliselt kiiresti. Võrreldes nii mõnegi kohaliku konkurendiga on klienditoe üldine tase väga hea.

Turvalisus

Sait ei avalda kasutaja isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel või juhul, kui see on vajalik maksete teostamiseks või kontoga seotud kontrolltoiminguteks. Olulised isiku- ja makseandmed on kaitstud SSL-krüpteeringuga ja saidi turbemeetmeid auditeerivad regulaarselt Betsafe’ist sõltumatud auditoorid.

VIP-MÄNGIJATE BOONUSED JA/VÕI LOJAALSUSPROGRAMM

Betsafe’il on loodud skeemid nii väiksematel panustel mängijate premeerimiseks kui ka high-rollerite truuduse tunnustamiseks.

Lojaalsusklubi

Iga Betsafe’iga liitunud uus kasutaja saab automaatselt Betsafe’i lojaalsusklubi liikmeks. Lojaalsusklubi liikmena teenite iga kasiinomängudes panustatud sendi eest mängijapunkte. Iga kuu lõpus määratakse vastavalt teie kogutud mängijapunktidele teie tase. Taseme järgi omakorda määratakse „kurss“, mille alusel teie kogutud mängijapunktid preemiapunktideks konverteeritakse. Preemiapunktid saate soovi korral rahana välja võtta, aga võite nende arvelt ka uusi panuseid teha.

 • Mängijapunktide teenimine erinevates kasiinomängudes?

Iga, ükskõik millises Betsafe’i kasiinomängus panustatud 100 eurot annab teile mängijapunkte. Ent kõik kasiinomängud pole siiski võrdsed. Alltoodud tabelis näete, kui suures ulatuses erinevad mängud mängijapunktide teenimisel arvesse lähevad:

MÄNGU TÜÜP ARVESTUSMÄÄR
Mänguautomaadid, videomänguautomaadid, loteriimängud ja muud mängud 100%
Caribbean Stud Pokker 50%
Texas Hold’em Pokker 20%
Rulett (kõik tüübid), bakaraa (kõik tüübid), Punto Banco, Oasise pokker 10%
Blackjack (kõik tüübid), Pontoon, Jacks or Better, videopokker (kõik tüübid) 5%
Live-kasiino mängud 0%

Seega näiteks ruletis 10 eurot panustades teenite ühe mängijapunkti, sest kõik ruletis tehtud panused lähevad punktide teenimisel arvesse 10% ulatuses.

Iga kuu esimesel päeval määratakse teenitud punktide alusel teie kasutajatase ja ühtlasi ka see, kui palju preemiapunkte oma mängijapunktide eest teenite. Allpool toodud tabelist näete, kui palju mängijapunkte (MP) peate teenima, et jõuda järgmisele lojaalsusklubi tasemele.

Iga 100 teenitud preemiapunkti saate vahetada 0,2 euro vastu. 100 preemiapunkti on ühtlasi ka miinimumsumma, mille sularahas välja võtta saate.

TASE MINIMAALNE MÄNGIJA-PUNKTIDE
ARV
TASEME KORDAJA NÄIDE
Pronks 0 1 -
Hõbe 50 2 50 PP x 2 = 100 RP
Kuld 400 3 400 PP x 3 = 1,200 RP
Plaatina 1 500 4 1 500 PP x 4 = 6 000 RP
Teemant 5 000 6 5 000 PP x 6 =30 000 RP
Kuninglik teemant 15 000 8 15 000 PP x 8 = 120 000 RP

BOONUSPAKKUMISED UUTELE MÄNGIJATELE

Uutele mängijatele pakutakse Betsafe’is kolmeosalist tervituspaketti, millega on kokku võimalik saada kuni 200€ boonust ja kuni 70 tasuta spinni.

Betsafe’is registreerumise järel saate kohe aktiveerida ja kasutada 20 tasuta spinni mängus Wolf Cub. Pärast tasuta spinnide aktiveerimist on võimalik võtta kasutusele ka tervitusboonus – kõige esimene sissemakse Betsafe’i online-kasiinosse kahekordistatakse kuni 150 euro ulatuses.

Kui olete esimese sissemakseboonuse läbimängutinigmused täitnud, saate võtta kasutusele tervitusboonuse kolmanda osa – kombopakkumise, mis sisaldab 50% sissemaksebppnust (kuni 50€) ja 50 tasuta spinni mängus Wolf Cub.

Selle kampaania tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb 3 päeva jooksul 35 korda läbi mängida. Sissemakseboonuse boonusraha tuleb 30 päeva jooksul 35 korda läbi mängida.

MAKSEVIISID

Sissemakseid saab Betsafe’i online-kasiinos teha Swedbanki või SEB ülekandega, VISA või MasterCardi krediitkaardiga ning Skrilli või NETELLER-i kaudu. Silmas tasub aga pidada seda, et kui valite krediitkaardimakse, lisandub kuni 50-eurosele maksele teenustasu, mille suurus on 2,5% sissemakstud summast.

Väljamakseid saab teha pangaülekandega, krediitkaardile ja Skrilli või NETELLER-i kaudu. Väljamaksete töötlemise aeg on aga sõltuvalt valitud meetodist väga erinev – Skrilli ja NETELLER-i maksed töödeldakse 24 tunni jooksul, aga pangaülekande või krediitkaardikande kohalejõudmiseks võib kuluda kuni 5 päeva.

TURVALISUS

Betsafe’i kasiinos on kasutusel kõik kaasaegsed turvameetmed kasutajate oluliste andmete kaitsmiseks. Kõik kaitsmist vajavate andmetega seotud tehingud, kus saadetakse andmeid kasutaja brauserist Betsafe’i serverisse, on krüptitud. Samuti krüptitakse ka krediitkaardinumber juhul, kui mängija selle Betsafe’i serverisse salvestada soovib.

Kõik Betsafe’i serverid paiknevad tugevalt turvatud hoonetes ja turvalisuse tagamiseks on paigaldatud ka tugev tulemüürisüsteem.

Kasutajatele lisakindluse andmiseks on Betsafe'i kasiino tarkvara testinud ja kontrollinud kaks sõltumatut ettevõtet. See peaks kasutajatele pakkuma kindlust nii nende andmete kaitstuse kui ka Betsafe’i mängude aususe osas. Tarkvara on testinud Rootsi ettevõte SKL (Riiklik Kriminalistikalaboratoorium) ja Kanada ettevõte Technical Systems Testing.

KOKKUVÕTE

Betsafe on üks Eesti vanemaid ja populaarsemaid online-kasiinosid. See on asjaolu, mis peaks kasutajatele andma kindlust nii kasiino töötajate asjatundlikkuse kui ka online-kasiino usaldusväärsuse osas.

Meile kui VIP-klientide poole hoidvale saidile meeldib eriti asjaolu, et uuendatud Betsafe’is on suur nii mängude valik kui ka panuste vahemik, mida online-kasiino mängijatel teha lubatakse.

Toetatud seadmed
 • Android
 • iPad
 • iPhone
 • Mac
 • PC
 • TV
Valuutad
 • EUR
Tarkvara
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • OnGame
 • Play’n’Go
 • Thunderkick
Litsentsid
 • Eesti
Makseviis Nimi Sissemaksed Väljamaksed Väljamakseks kuluv aeg
Pangaülekanne 0 päeva max. limiidi info puudub, min. 10€ 1-5 päeva
Krediitkaart Krediitkaart 0 päeva max. limiidi info puudub, min. 30€ 1-5 päeva
Skrill Skrill 0 päeva max. limiidi info puudub, min. 25€ 1 päev
Neteller Neteller 0 päeva max. limiidi info puudub, min. 25€ 1 päev
Kokkuvõte
Väljamakseks kuluv aeg
70%
Kasutajatugi
76%
Usaldusväärsus
92%
Mängud
97%
Koondskoor
84%
Tellige meie uudiskiri
Tellimiseks sisestage palun oma e-posti aadress