olybet online kasiino boonus

OlyBet online-kasiino ülevaade

Sait

www.olybet.ee

Omanik

Olympic Casino Eesti

Asutatud

2010

 • Mitmekülgne mänguvalik
 • Mängida saab mugavalt nii arvutis kui ka mobiilsete seadmetega
 • Eesti keskmisest pikem klienditoe lahtiolekuaeg
 • Sait on osaliselt tõlkimata
 • Puudub teave maksete töötlemise kiiruse kohta
Sertifitseeritud

OlyBeti online-kasiinost leiate suurepärase sortimendi juhitvate mängutootjate mängudest. Selles online-kasiinos on esindatud NetEnti, Microgamingu, NexteGeni, Elki, EGT ja veel mõne tuntud tootja kasiinomängud. Sait on läbinud värskelt uuenduskuuri. OlyBeti kasiinot saab kasutada nii mobiilsete seadmetega kui ka arvutis.

Lisaks kasiinomängudele saate OlyBetis teha spordiennustusi ja mängida pokkerit. Loomulikult on OlyBetil ka Eestis kasiinomängude pakkumiseks kohustuslik Maksu-ja Tolliameti litsents.

Virtuaalsed mängud

OlyBeti saidil pakutakse Microgamingu, Net Entertainmenti, Thunderkicki, Elk, EGT kui ka NextGeni parimaid mänge. Slotimängud on jagatud kategooriateks – mänge saab sirvida nii mängutootjate kui ka mängutüüpide järgi.

Live-mängud

Lauamängude sõpradele pakub OlyBet mitukümmend erinevat mänguvõimalust. Valida saab live-diileriga ja virtuaalsete lauamängude vahel. Mängudest on esindatud nii Ameerika ja Prantsuse ruleti kui ka mitu pokkeri varianti. Pokkerimänge tahaks siiski näha veidi suuremal hulgal.

Eelkõige meeldib meile aga küllaltki mitmekesine live-mängude valik. Live-mängude lehelt leiate 16 erinevat ruleti versiooni (pakutakse ainult Prantsuse e. Euroopa ruletti), 5 bakaraa versiooni, 37 Blackjacki lauda ja viies erinevas versioonis pokkerit.

Veidi teistsuguseid mänge pakutakse sektsioonis Betgames, kus saab mängida arvloteriisid, täringumänge, Õnneratast ja teha panuseid pokkeri või bakaraad tulemustele.

Hetkel on OlyBeti uuendatud sait veel veidi „toores“ – osa olulist teavet on puudu ja kohati on sait ka eesti keelde tõlkimata.

Mobiilikasiino

OlyBeti mobiiline kasiino on kõigi mobiilsete seadmete jaoks täielikult optimeeritud, et kõik kasutajad saaksid nautida kasiinomänge sõltumata asukohast. Mobiilses kasiinos saab mängida kasiino laua- ja slotimänge ning pokkerit ja soovi korral võite mobiili kaudu teha ka panuseid spordisündmustele. Kõigele lisaks on mobiilikasiinos saadaval ka kõigi kasiinomängijate lemmikud – progressiivse jackpotiga automaadid.

Kasutajatugi

OlyBeti klienditugi pole päris ööpäevaringne, aga Eesti online-kasiinode seas on nende klienditoe tööaeg pikim. Oma küsimustele saate vastuseid iga päev kella 8st hommikul 2ni öösel e-posti aadressil [email protected] või elava vestluse vormis.

Turvalisus

Vastutustundlikule online-kasiinole kohaselt kaitseb OlyBet hoolega kõiki teie olulisi andmeid. Pangakonto andmed ja krediitkaardinumbrid muudetakse krüptimisalgoritmide abil kõrvalistele isikutele loetamatuks. Kõik OlyBetis pakutavad kasiinomängud  on läbinud ja läbivad ka tulevikus korduvalt  sõltumatu auditi ning nende ausust on põhjalikult kontrollitud. Mängusüsteemidele pääseb ligi ainult turvaliste sidevõrkude kaudu ning kõik kasutajanimed ja paroolid krüptitakse.

VIP-MÄNGIJATE BOONUSED JA/VÕI LOJAALSUSPROGRAMM

Hetkel pakub OlyBeti online-kasiino VIP-programmi ainult pokkerimängijatele. VIP-klubi liikmeks saamine on lihtne -  tuleb lihtsalt mängima hakata ja VIP-klubi boonuspunktid kogunevad iseenesest. Kogutud lojaalsuspunktid saab konverteerida rahaks Kogunenud lojaalsuspunktid saab vahetada raha või turniiripiletite vastu.

Mida rohkem VIP-punkte olete kogunud, seda kõrgemale VIP-tasemele tõusete.

Lisaks igakuisele rahatagastusele jagatakse mängijatele igas kvartalis ka nende VIP-tasemele vastavat boonust – standardtaseme mängija teenib boonust kuni 30 ja teemanttaseme mängija kuni 300 eurot. Teie VIP-tase tõuseb automaatselt, kui olete jooksval kuul kogunud vastava taseme jaoks vajaliku arvu lojaalsuspunkte.

VIP-tasemete jaoks nõutavad punktide arvud on järgmised:

Tase Standard Bronze Silver Gold Platinum Diamond
Taseme saamiseks

tuleb teenida

0 1000 3000 10000 40000 Team Elite
Taseme hoidmiseks

tuleb teenida

0 500 1500 5000 20000 Team Elite

Iga OlyBeti pokkeritoas mängitud käe või pokkeriturniiri eest maksab mängija reiki (ehk teisisõnu osa mängu pandud rahast läheb otse kasiinole). Iga mängu pandud euro eest teenib mängija 33 punkti. Teenitud punktid kehtivad 365 päeva. Kõik mängijad, kes on saavutanud vähemalt Bronze-taseme, saavad teenitud punktid soovi korral rahaks vahetada. „Vahetuskurss“ sõltub sellest, millise VIP-taseme mängija on saavutanud. Punktide rahaks vahetamise teel on võimalik tagasi saada kuni 30% reigiks makstud rahast (30% määr kehtib Platinum-taseme VIO-idele). Punkte, mida te piirangute tõttu rahaks vahetada ei saa, võite kasutada turniiri sisseostuks.

Rakebacki % vastavalt kasutajatasemele:

Tase Standard Bronze Silver Gold Platinum Diamond
Rakebacki limiit 0% 10% 15% 20% 30% 30%

Kvartaliboonus

Iga kvartali alguses jagatakse mängijatele lisaboonust vastavalt nende VIP-tasemele:

VIP-tase Standard Bronze Silver Gold Platinum Diamond
Boonuse suurus €30 €50 €100 €200 €300 €300
Vabastatavad osakud €3 €5 €10 €20 €30 €30
Ühe osaku vabastamiseks vajalik reik €25 €50 €100 €200 €300 €300

BOONUSPAKKUMISED UUTELE MÄNGIJATELE

Ka uue mängija boonus kehtib OlyBetis hetkel vaid pokkerimängijatele. Iga pokkeritoa uus mängija teenib 500 € boonust ilma deposiidi nõudeta! Lisaks boonusele jagatakse igas kuus hulgalistel  uutele mängijatele suunatud tasuta turniiridel laiali 40000-eurone auhinnafond!

Uutele mängijatele pakutav boonus vabastatakse pärisrahaks osade kaupa. Boonusraha vabastamiseks tuleb mängida pokkerit ja koguda lojaalsuspunkte. Lojaalsuspunktide arvestuses ning boonuse vabastamisel võetakse arvesse nii pokkeriturniiridel kui ka rahamängudes makstud teenustasu. Sõltuvalt oma kasutajatasemest teenite iga reigiks makstud euro eest 33-41 lojaalsuspunkti.

Boonust vabastatakse järgmiste osakutena:

Esimene 10 € boonusest vabastatakse 1 € kaupa ja iga 1 € vabastamiseks peate koguma 165 lojaalsuspunkti. Järgmised 90 € boonust vabastatakse 5 € kaupa ja Iga 5 € vabastamiseks peate koguma 826,5 lojaalsuspunkti. Ülejäänud 400 eurot tervitusboonusest vabastatakse 10 € kaupa. 10-eurose boonuse teenimiseks peate koguma 1653 lojaalsuspunkti

* Punktid võivad vähesel määral kõikuda vastavalt euro ja dollari kursi suhtele.

MAKSEVIISID

OlyBeti mängukontole saab sissemakseid teha VISA ja MasterCardi krediitkaardiga, pausera või Skrilli e-rahakoti kaudu ja Nordea, SEB, Krediidipanga, LHV või Swedbanki ülekandega. Minimaalne sissemakse suurus on 2 eurot.

Väljamakseid saab teostada pangaülekandega või Skrilli kaudu. Kahjuks puudub saidil hetkel teave väljamaksete töötlemise kiiruse kohta

KOKKUVÕTE

OlyBet on kahtlusteta Eesti suurim ja tuntuim online-kasiino, mis pakub oma mainele vastavat mänguvalikut. Mängida saab nii pokkerit spordiennustust kui ka pokkerit.

Makseviiside valikus on olemas nii netipangad, krediitkaardid kui ka e-rahakotid. Veidi kurvastav on kuni kolme päevani küündiv väljamakseete töötlemise aeg.

Uuendatud online-kasiinos on hetkel ka veel lõpetamata osi ja osaliselt ingliskeelseid lehti. Samuti on puudu mitmed eelmises online-kasiino versioonis pakutud boonused, aga OlyBeti kinnitusel on kõik eelmisel saidil kehtinud boonuspakkumised siiski varsti tagasi. Ootame ja loodame!

Seniks aga lõbusat mängu! Enne mängima asumist lugege kindlasti ka meie teisi kasiinoülevaateid ja tutvuge OlyBetis ja teistes kasiinodes kehtivate boonuspakkumistega.

Kasiino boonused
Toetatud seadmed
 • Android
 • iPad
 • iPhone
 • Mac
 • PC
 • TV
Valuutad
 • EUR
Tarkvara
 • Microgaming
 • NetEnt
 • playtech
 • Thunderkick
Litsentsid
 • Eesti
 • Läti
 • Leedu
Makseviis Nimi Sissemaksed Väljamaksed Väljamakseks kuluv aeg
Pangaülekanne 1 päev limiidi info puudub 3-7 päeva
Krediitkaart Krediitkaart 1 päev limiidi info puudub 3-5 päeva
Neteller Neteller 1 päev limiidi info puudub 1-2 päeva
Skrill Skrill 1 päev limiidi info puudub 1-2 päeva
Kokkuvõte
Väljamakseks kuluv aeg
67%
Kasutajatugi
91%
Usaldusväärsus
100%
Mängud
96%
Koondskoor
89%
Tellige meie uudiskiri
Tellimiseks sisestage palun oma e-posti aadress