Unibet online-kasiino

Unibet online-kasiino ülevaade

Sait

http://www.unibet.ee

Omanik

Unibet

Asutatud

1997

 • Kiire väljamaksete teostamine (eriti veebimakseteenuste kasutamisel)
 • Suur ja mitmekülgne mänguvalik – muuhulgas enam kui 400 mänguautomaati, hulk erinevaid ja erineva panuste vahemikuga lauamänge, bingotoad ning spordiennustuse ja pokkeri mängimise võimalus.
 • Tarkvara on kasutatav 17 erinevas keeles.
 • Pakutakse suures valikus juhtivate tarkvaratootjate mänge.
 • Boonuspakkumisi on vähe ja need pole võrreldes konkurentidega eriti atraktiivsed.
 • Suudub täpne teave eestikeelse klienditoe tööaegade kohta.
Sertifitseeritud

Unibet lõi oma online-kasiino juba 1999. aastal. Eesti turule jõudis Unibet 2008. aastal. 2011-2013 tuli nende Eesti kasiino tegevusse seadusandlike muudatuste tõttu väike paus, aga 2013 alustas Unibet Eestis uuesti tegevust. Unibeti online-kasiinol on kasutajaid enam kui 100 riigist.

Unibeti kasiinos pakutav mängutüüpide, -tootjate ja -võimaluste valik on sellele võimsale ajaloole igati vastav. Unibet ise paistab kõige suuremat uhkust tundvat oma spordiennustuse osa üle. Selleks on ka põhjust – spordiennustuse jaotises saate igal ajahetkel panustada sadade erinevate sündmuste tulemustele.

Virtuaalsed mängud

Unibeti mänguvalik on sõna otseses mõttes tohutu – slotimänge on peaaegu 500, nende seast leiate nii kasvava jackpotiga mängud kui ka paljud muud teemade alla liigitatud põnevad slotimängud. Mänge saab lisada lemmikutesse ja sel juhul näete neid sisse logides alati kasiinomängude lehe ülaosas. Teie lemmikmängude kõrval kuvatakse pidevalt ka mänge, mida viimasena mänginud olete.

Slotimängude osas seast leiab kõigi tuntumate kasiinomängude tootjate toodangut – esindatud on nii Microgaming, NetEnt, Thunderkick, Nyx kui ka paljud teised. Mängude lehel on pidevalt näha uudiset

Lisaks slotimängude rikkalikule valikule on Unibetis ka ligi 80 virtuaalset lauamängu, milles saate teha panuseid 10 sendist 200000 euroni. Virtuaalsete lauamängude jaotises on suurepärane valik Blackjacki, bakaraad, ruleti ja pokkeri versioone ning lisaks veel muid mänge, nagu õnneratas või Red Dog

Live-mängud

Unibeti live-kasiinos saab mängida ruletti, blackjacki, baccarat’d või erinevaid pokkeri variante. Live-kasiinos saab teha panuseid 10 sendist 200000 euroni.

Mobiilikasiino

Unibeti mobiilikasiino oli Eestis üks esimesi. Tänaseks on neil lisaks mobiilidega hästi ühilduvale saidile loodud ka mugavamat Mobiilikasiino elamust võimaldav mobiilirakendus.

Mobiilirakendus on loodud kõigi erinevate mobiilsete operatsioonisüsteemide jaoks ja selle saab alla laadida otse Unibeti kodulehelt

Kasutajatugi

Unibeti kodulehel puudub täpne teave selle kohta, mis päevadel ja mis kellaaegadel pakutakse eestikeelset kasutajatuge. Ajal, mil eestikeelne kasutajatugi ei tööta, saavad Eesti kasutajad vajadusel pöörduda rahvusvahelise klienditoe poole. Unibeti rahvusvaheline, ingliskeelne live-kasutajatugi on avatud 24 tundi päevas 7 päeva nädalas.

Turvalisus

Unibet haldab konto omanikuga seonduvat infot kooskõlas vastava riigi seadusandlusega, andmekaitseseadusega ja muude seadustega. Unibet tagab kasutajate andmete konfidentsiaalsuse. Kasutajatel on alati õigus teada, mis andmeid Unibet tema kohta säilitab.

Kontole sisselogimine toimub üle turvalise SSL-ühenduse. Kasutatava SSL-sertifikaadi on välja antud ja kinnitanud Trustwave. Kui kasutate krediitkaarti, edastatakse ja salvestatakse selle andmed krüpteeritud kujul.

Turvalisuse tagamiseks testivad Unibeti süsteemi igal aastal mitu korda sõltumatu osapoole eksperdid.

VIP-MÄNGIJATE BOONUSED JA/VÕI LOJAALSUSPROGRAMM

Kahjuks puudub Unibeti kodulehel teave lojaalsusprogrammide, VIP-mängijate programmi ja isegi taaslaadimisboonuste kohta. Veidi kompenseerib seda puudujääki

BOONUSPAKKUMISED UUTELE MÄNGIJATELE

Unibeti kasiinos pakutakse uutele mängijatele kolmeosalist tervitusboonust. Boonuspakkumise komponentideks on 100% esimese sissemakse boonus (kuni 100 EUR), 5 tasuta mängukorda mänguautomaadil Starburst ja võimalus võita kasiinoturniiridel nelja nädala jooksul kuni 4000 eurot.

Pärast boonuspakkumisega liitumist pead tegema ühe päeva jooksul vähemalt 10-eurose sissemakse. Boonusraha säilitamiseks peab selle 30 päeva jooksul läbi mängima. Enne, kui saad boonusraha välja võtta, pead selle läbi mängima 25 x spordiennustuses, 25 x kasiinos, 30 x elava diileriga kasiinos või 4 x bingos. Selle pakkumise puhul arvestatakse mänguautomaatide panuseid 100%-liselt, aga lauamängudes, live-kasiinos ja videopokkeris tehtud panuseid koefitsiendiga 0,1 (ehk iga panustatud 10€ läheb läbimängukohustuse arvestuses arvesse 1€-na).

Kehtivad Unibeti üldised nõuded ja tingimused.

MAKSEVIISID

Kasutajad saavad oma kontole sissemakseid teha internetipanga ülekandega, krediitkaardiga (Visa või MaserCard) või veebimakse teenuse pakkujate (Skrill või Neteller) vahendusel. Sissemakseid saab teha mitmes erinevas valuutas.

Väljamaksetaotluste töötlemine võtab aega üks kuni kolm tööpäeva. Minimaalne väljamakstav summa on 15€. Väljamakseid saab teha pangakontole, krediitkaardile või interneti makseteenuse vahendajate kontodele (nt Skrill, Neteller).

KOKKUVÕTE

Unibet on pika ajalooga tuntud ja tunnustatud kasiinooperaator. Nende online-kasiinos leiate peaaegu 500 erinevat slotimängu ja lisaks ka suure valiku laua- ja kaardimänge. Samuti saab Unibetis proovile panna oma spordialaseid teadmisi ja teha panuseid spordisündmuste tulemustele. Ühesõnaga – tegevust jätkub igale maitsele.

Kasiino suurimateks puudusteks meie silmis on VIP- ja lojaalsussüsteemi puudumine. Samuti on puudu teave eestikeelse klienditoe tööaegade kohta.

Toetatud seadmed
 • Android
 • iPad
 • iPhone
 • Mac
 • PC
 • TV
Valuutad
 • EUR
 • USD
Tarkvara
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Nyx Gaming
 • Play’n’Go
 • Quickspin
 • Thunderkick
Litsentsid
 • Eesti
 • Läti
 • Leedu
Makseviis Nimi Sissemaksed Väljamaksed Väljamakseks kuluv aeg
Neteller Neteller 1 päev limiidi info puudub 1-2 päeva
Skrill Skrill 1 päev limiidi info puudub 1-2 päeva
Krediitkaart Krediitkaart 1 päev limiidi info puudub 3-10 päeva
Pangaülekanne 1 päev limiidi info puudub 3-10 päeva
Kokkuvõte
Väljamakseks kuluv aeg
73%
Kasutajatugi
60%
Usaldusväärsus
100%
Mängud
86%
Koondskoor
80%
Tellige meie uudiskiri
Tellimiseks sisestage palun oma e-posti aadress