TonyBeti tervitus

 • Mobiilikasiino tasuta mänguringide teenimiseks tuleb lihtsalt installida TonyBeti äpp.
 • Boonuspakkumine on väga mitmekesine
 • Pakkumise osad pole üksteisega seotud
Mängi kohe
TonyBeti tervitusboonus kasiino
3-osaline boonus Kuni 300€ ja 60 spinni

TonyBeti online-kasiinos on loodud magus boonuspakkumine, mis kehtib nii motivaatorina vanadele mänguhaidele, kes seni veel boonust võtnud pole. Kampaania on kolmeosaline ja koosneb tasuta mobiilispinnidest, sissemakseboonusest ning live-kasiino boonusest.

KAMPAANIA TINGIMUSED

 • 10 TASUTA MÄNGURINGI MOBIILIKASIINOS

Mobiilikasiino tasuta mänguringide teenimiseks pole vaja teha muud, kui laadida alla TonyBeti mobiiliäpp. Kõik mobiiliäpi allalaadijad teenivad automaatselt 10 tasuta mängukorda videoslotil Spinata Grande. Neid spinne saab kasutada ainult TonyBeti mobiilirakenduses.

Tasuta spinnidega teenitud võidud loetakse boonusrahaks ja need tuleb 7 päeva jooksul 35 korda NetEnti slotimängudes läbi panustada. Kui see tingimus jääb täitmata, kustutatakse boonusraha teie kontolt.

 • ESIMESE SISSEMAKSE BOONUS + 50 TASUTA SPINNI:

Esimese TonyBeti online-kasiinosse tehtud sissemakse saate 100€ ulatuses kahekordistada, kui sisestate sissemakse tegemisel boonuskoodi CASINO100WIN. Boonuse saamiseks peate tegema vähemalt 10-eurose sissemakse. Selleks, et boonusena teenitud raha oma kontolt välja võtta, peate selle 30 päeva jooksul 35 korda läbi mängima.

Selle pakkumise osa raames saate lisaks boonusrahale ka 50 tasuta mängukorda uues ja põnevas slotimängus Secrets of Christmas. Tasuta spinne saate kasutada 14 päeva jooksul peale nende kontole kandmist. Tasuta spinnide võidud väljastatakse boonusrahas ja enne väljamakse tegemist tuleb need 35 korda läbi mängida. Läbimängimiseks on aega 7 päeva.

 • LIVE-KASIINO 100% SISSEMAKSEBOONUS:

Live-kasiino sissemakseboonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, maksimaalne boonuse suurus on 200 eurot. Boonuse saamiseks tuleb makse tegemisel kasutada koodi BOOST200. Boonusele kehtib 35-kordne läbimängunõue, mis tuleb täita live-kasiino mängudes 30 päeva jooksul. Läbimängunõuete täitmiseks tohib teha vaid kuni 10-euroseid panuseid.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

 • See boonuspakkumine on väga mitmekesine
 • Pakkumist saavad osaliselt kasutada ka juba varem registreerunud kasutajad
 • Pakkumise osad ei ole üksteisega seotud – ühe pakkumise kasutamine ei kohusta kasutajaid teisi pakkumise osi kasutama. Samuti pole ühegi pakkumise osa eelduseks eelnev teiste pakkumise osade kasutamine
 • Läbimängutingimusi saab täita ainult NetEnti slotimängudes.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

See boonuskampaania on meeldivalt mitmekülgne ning endale sobiva osa leiab siit iga kasiinosõber – kellele meeldivad slotimängud, see saab nautida esimese sissemakse boonust ja live-kasiinomängude armastajad saavad omakorda kasutada live-kasiino boonust ilma et peaksid enne täitma tervitusboonuse läbimängunõudeid.

Proovige järgi, nautige mängu ja tulge siis meie saidile tagasi, et lugeda ka uudiseid teiste kasiinode tervituspakkumiste kohta

KLIENDITUGI

Kampaania kohta saate lisaküsimusi esitada TonyBeti klienditoele iga päev kell 9.00 – 21.00. Kahjuks on eestikeelne tugi saadaval ainult e-posti teel, aga ingliskeelne kasutajatugi töötab nii telefoni, meili kui ka elava vestluse vormis.

Kampaania andmed
 • Esimese 100 € sissemakseboonuse läbimängutingimusi saab täita boonusslottidel
 • Live-kasiino 200 € sissemakseboonuse läbimängutingimusi saab täita live-kasiinos
 • 35x läbimängunõuded tuleb täita 30 päevaga