TonyBeti VIP-boonus

  • Iga nädal saate tasuta spinne
  • Kui teil läheb halvasti, saate tasuta spinne kaks korda
  • Lisaks saavad passiivsemad kasutajad ka spetsiaalse taaslaadimisboonuse
Mängi kohe
boonus preemia raha
VIP-boonus Sissemakseboonus ja tasuta spinnid

Tonybet online-kasiino ei premeeri ainult uusi mängijaid – ka järjepidevad mängijad saavad (üsna tagasihoidlike) tingimuste täitmisel iga nädal preemiaid nautida. Ning juhul, kui te pika aja jooksul uusi sissemakseid teinud pole, pakub TonyBet teile spetsiaalset sissemakseboonust.

KAMPAANIA TINGIMUSED

  • Kui teete nädala jooksul vähemalt 10-eurose sissemakse ja mängite mistahes kasiinomängu, kingib TonyBet online-kasiino teile järgmise nädala teisipäeval 20 tasuta spinni slotimängus Wins of Fortune. Pakkumine kehtib pidevalt ja tasuta spinne võite TonyBet online-kasiinos teenida kas või igal nädalal. Teisipäeviti kingitavate tasuta spinnidega saadud võidud tuleb slotimängudes 35x läbi mängida.
  • Lisaks annab TonyBet teile kolmapäeval veel 10 täiendavat tasuta spinni Sticky Bandits videoslotis, kui teil on viimane nädal TonyBeti online-kasiinos halvasti läinud. TonyBet online-kasiino saidil pole täpsustatud, mida “õnnetu nädala” all täpselt mõeldakse, küll aga on seal info, et kõigiga, kes selle boonuse saamise nõuetele vastavad, võetakse e-posti teel ühendust. Selle pakkumise tasuta spinnidega saadud võidud loetakse samuti boonusrahaks. Boonusraha kehtib kolm päeva ja tuleb selle aja jooksul TonyBet online-kasiino slotimängudes 35 korda läbi mängida.
  • Lisaks tasuta spinnidele pakutakse kõigile mängijatele, kes on TonyBet online-kasiinos viimase 14 päeva jooksul mänginud, aga pole teinud sissemakseid, esmaspäeviti spetsiaalset 50% kuni 100€ sissemakseboonust. Minimaalne deposiit, millele boonus lisatakse on 10 eurot. Kui te vastate kirjeldatud tingimustele, saate TonyBetilt e-kirja, kus antakse täpselt teada, kuidas sissemakseboonust taotleda. Ka selle boonuspakkumisega saadud boonusraha tuleb TonyBeti online-kasiino slotimängudes 35 korda läbi mängida. Boonusraha ei saa kasutada TonyBeti teistes mängudes või teenustes (spordiennustus, live-panustamine, live-kasiino, Live Games ning muud mängud ja teenused) ja kuni läbimängunõuete täitmiseni pole lubatud teha viiest eurost suuremaid panuseid.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

+ TonyBet on loonud pasiivsetele mängijatele päris hea boonuspakkumise – kuni 100 eurot taaslaadimisboonust on pakkumine, millest paremat pakub Eestis praegu peale TonyBeti ainult üks online-kasiino.

– Sissemakseboonus kehtib vaid mängijatele, kes on olnud eelneva kahe nädala jooksul suhteliselt passiivsed.

– Kõigile boonustele kehtivad 35x läbimängunõuded.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

TonyBet online-kasiino premeerib lisaks uutele mängijatele ka oma kogenumaid mängijaid. Preemiat saavad nii need mängijad, kellel on läinud hästi, kui ka need, kes on raha kaotanud. Selle online-kasiino kampaania raames pakutava taaslaadimisboonuse väärtust vähendab aga veidi asjaolu, et boonust pakutakse vaid suhteliselt passiivsetele mängijatele või mängijatele, kellel on niigi väga hästi läinud, ja kes seetõttu seda taaslaadimisboonust eriti ei vajakski.

KLIENDITUGI

Enne kui hakkate selle TonyBet online-kasiino kampaania võimalusi ära kasutama, täpsustage kõik segaseks jäänud asjaolud TonyBeti klienditoe abil. TonyBet online-kasiino klienditugi töötab iga päev kell 9.00-21.00 ja vastab teie küsimustele e-posti aadressil [email protected], telefonil +44 2037 690147 või elavas vestluses.