Unibet online kasiino tervitus

 • Boonusraha saab läbi mängida nii kasiinos kui ka spordiennustuses
 • Uutele kasutajatele on eriturniirid
Mängi kohe
unibet kasiino tervitusboonus 100 eurot
100 € ja 5 spinni! Unibeti tervitusboonus

Unibeti online-kasiino mängijad saavad kasiinoga liitudes osa kolmeosalisest tervituspaketist. Paketti kuuluvad sissemakseboonus, tasuta spinnid mängus Starburst ja saidi uutele liikmetele suunatud turniirid, millest on võimalik osa võtta kuu aja jooksul pärast liitumist ja mille raames võib võita kuni 4000 eurot.

Edasi lugedes saate täpselt teada, mida peate boonuse saamiseks ja sellest maksimaalse kasu lõikamiseks tegema.

KAMPAANIA TINGIMUSED

 • Boonusest osa saamiseks tuleb esmalt pakkumisele registreeruda.
 • Pärast pakkumisele registreerumist tuleb boonusega seotud sissemakse teha ühe päeva jooksul.
 • Boonuse saamiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt 10 eurot. Maksimaalne boonuse suurus on 100 eurot. Kui teete 100 eurost suurema sissemakse, teenite samuti 100 eurot boonust.
 • Enne kui saate boonusraha sisaldava väljamakse teha, peate teenitud boonuse 25 x spordiennustuses, 25 x kasiinos, 30 x live-kasiinos või 4x bingos läbi mängima. Pokkerit mängides läbimängunõudeid täita ei saa.
 • Tasuta keerutustega teenitud võitudele on Unibeti online-kasiino seadnud 25-kordne läbimängunõude, mida saab täita vaid piiratud hulgal automaatidel. Loetelu automaatidest, millel tasuta spinnide võitude läbimängunõudeid täita saab, leiate aadressilt https://www.unibet.ee/casino/promotions/free-spins-bonus
 • Läbimängutingimusi täitma asudes arvestage kindlasti ka asjaoluga, et mänguautomaatides tehtud panuse kaal on läbimängimisel 100%, aga lauamängudes, videopokkeris ja live- kasiinos tehtud panused lähevad arvesse vaid 10% ulatuses (kui panustate 10 eurot, arvestatakse seda läbimängutingimuste kontekstis 1 eurona). Spordiennustuses tehtud panused lähevad arvesse juhul, kui tehtud panuste koefitsient on vähemalt 1.40.
 • Läbimängutingimused tuleb täita 30 päeva jooksul, vastasel juhul boonusraha aegub.
 • Lisaks tasuta spinnidele ja sissemakseboonusele pakub Unibeti online-kasiino oma uutele kasutajatele esimese kuu jooksul võimalust osaleda igal nädalal ruleti ja Blackjacki turniiridel. Iga turniiri auhinnafondiks on 500 eurot, millest turniiri võitjale kuulub 100 eurot. Võistlus käib ühtlustatud panuste arvestuses, ehk teisisõnu, võitjaks tuleb mängija, kes suudab panustatud raha enim kasvatada.

MIS ON HEA JA MIS ON HALB?

 • Hea on see, et boonusraha saab läbi mängida nii kasiinos kui ka spordiennustuses.
 • Samuti meeldivad meile ühtlustatud panustega turniirid, kus igaüks saab riskida just selliste summadega, mida sobivaks peab.
 • Halb on aga see, et paljudele kasiinomängudele rakendatakse läbimängutingimuste kontekstis karistuskoefitsienti.
 • Kui eelistate kasiinos live-mänge või lauamänge, pöörake tähelepanu tingimusele, et neis mängudes tehtud panused ei lähe läbimängunõude täitmisel täies mahus arvesse.

MIDA ME SELLEST KAMPAANIAST ARVAME?

Unibeti tervituskampaania on mitmekülgne ja kasutajasõbralik. Sellest saavad kasu lõigata nii spordiennustuse kui ka kasiinomängude sõbrad. Kasiinomängude austajatel tasub aga jälgida, millistes mängudes nende tehtud panuseid rohkem ja millistes vähem arvestatakse. Põnevaks eripäraks Unibetis on aga uutele mängijatele suunatud kasiinoturniirid, kus on võimalik suhteliselt väikese riskiga võita päris häid auhindu

KLIENDITUGI

Unibeti rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt. Eestikeelse klienditoe tööaegade kohta saidil täpne info puudub.